5 den Raad van toezicht Mr. J. G. Patijn, Adv. Generaal bij den Hoogen Raad. C. 11. Peters. Rijksbouwmeester. F. J. G. ten Raa, Kapitein bij den Staf der Infanterie. W. R. A. C. Graaf van Rechteren Limpurg. R. P. A. van Rees, ond-officier der Marine. P. du Rieu Fz., Ingenieur. Mr. L. M. Rollin Couquerque. Adjunct-Commies bij het Depart, van Oorlog. A. J. Servaas van Roolien, Gemeente-Archivaris en Directeur van het Gemeente-Museum. J. A. Rover, Commies bij het Dep. van Binnenlandsehe Zaken. Jhr. D. Rutgers van Rozenburg, Secretaris van den Hoogen Raad van Adel. Dr. W. P. Ruysoh. Geneesk. Inspecteur v. h. Krankz. wezen. E. H. Rijkenberg, Prolessor aan het Seminarie Hageveld. A. J. H. van Rijn, Lid der Kamer van Koophandel. D. F. Scheurleer, Bankier. F. Schiphorst. Jur. student te Schiedam. Jhr. L. M. A. von Schmid, Ie luit. b/h. Reg. Grenadiers en Jagers. W. C. Schönstedt, Ie Luitenant Reg. Grenadiers en Jagers. Mr. J. B. J. N. Ridder de van der Schueren, Raadsheer in het Gerechtshof. Jhr. Mr. J. H. Hora Siccama, Oud-Referendaris bij het Depart, van Buitenlandsche Zaken. A. C. Baron Snouckaert van Schauburg, Directeur van het Huis-Archief en de Bibliotheek van II. M. de Koningin. W. Baron Snouckaert van Schauburg, A. C. Sommer, Decoratieschilder. Th. Stang, Directeur v. d. Waterleiding. Mr. O. W. Star Numan, Griffier van de Ie Kamer der Staten Gen. II. T. van Steedek. E. 11. Stieltjes. Civ. Ingenieur. Lid van op den spoorwegdienst. W. P. van Stockum Jr.. Boekhandelaar. Jhr. C. H. C. A. van Sypestelin, Oud-Rentra. van het Kroondomein. '1'. Tal, Opperrabbijn. R. Tissot. Oud-Burgemeester, te Arnhem. Mr. W. N. C. Baron van Tuyll van Serooskerken, Burgemeester van Voorburg. J. van der Vegt, Hoofd-Ingenieur v. d. Prov. Waterstaat. Mr. H. A. van de Velde. Burgemeester van Loosduinen, Ph. Verhagen Metman, Burgemeester van Rijswijk.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 116