6 BUITENGEWONE LEDEN. Jhr. H, G. Verspyck, Civ.-Ingenieur, Dir. v. d. Westl. Stoomtram Maatschappij. Mr. W. Vissering, Secretaris v. d. Commissie van toezicht op de Staatsspoorwegen. H. de Voogd van der Straaten, Boekhandelaar. J. F. R. van de Wall, Civiel-Ingenieur. F. G. Waller, Onder-directeur v. b. Kon. Kab. voor Schilderijen («Ma u ritshuis»). Mr. F. H. A. von Weckherlin. L. Wickers. Schoolopziener in het arrondissement Delft. M. G. Wildeman, Adjunct-Archivaris te Haarlem. W. E. A. Wüppermann, Kolonel der Huzaren. G. de Wijs, Oud-officier O. Ind. leger. Y. Ykema, Hoofd eener gemeenteschool. Ph. Zilcken, Kunstschilder. Mr. R. Baron van Zuylen van Nyeveld, Burgem. van Wassenaar. G. E. V. L. van Zuylen, Gepensioneerd Kolonel O. Ind. Leger. P. Zwart, Rector van het R. K. Ziekenhuis. H. C. F L. Aalbertsberg, Arts. Mr. J. Addink, Advocaat-Procureur en plaatsv. Kantonrechter. V. G. E. Ahn, Hoofdcommies aan het hoofdbestuur der posterijen en telegraphie. M. E. van Ameyden van Duym. J. F. .1. Andreoli. .1. C. Arnoldy, Stationchef der H. IJ. Sp. Mij. te ’s Gravenhage. S. Arriëns, Candidaat-notaris. F. L. G. d’Aumerie, Candidaat-notaris. J. Banga. Mr. P. M. Beelaerts van Emmichoven. T. T. H. E. van Bentiiem van den Bergh. R. F. C. Baron Bentinck van Schoonbeten, Commies der posterijen. Jhr. J. B. D. van den Bercti van Heemstede, Lid van de 2e Kamer der Staten Generaal. Jhr. Mr. Laurens van den Berch van Heemstede, Oud-lid der Provinciale Staten van Utrecht. Mr. J. B. van Berckel, Lid van den Gemeenteraad. Dr. P. Berends. W. H. van Bergen Henegouwen.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 117