7 het R. C. Ziekenhuis. G. G. W. van den Bergh, Regent van W. A. Beschoor, Uitgever. Mr. J. G. S. Bevers, Wethouder. Lid der Prov. Staten. W. H. Bierman, Luit, kolonel, plaatselijk commandant. Jhr. A. J. H. L. Binckhorst tot den Binckhorst. .1. Binnendijk, dirigeerend officier van gezondheid. C. Blanckenhagen. S. Bleeker, Professor aan het Seminarie Hageveld, te Voorhout. W. F. A. van de Blocquerey, gep. ritm. O. I. leger. V. Bogaers. Ph. A. de Bordes, Hoofdcommies bij de Posterijen. Jhr. Mr. C. P. J. Bosch van Drakestein, Subst. Griff. bij het Gerechtshof. .1. C. A. Bos Sülpke, Ie luitenant der infanterie. Mevr. Wed. C. Bosscher geb. M. F. van Starckenborgh van Straten. M. J. van Bosse, Gep. directeur der openbare werken in N. O. I. J. C. Boüman, Administrateur der registratie en domeinen. J. M. Bouscholte, Ambtenaar ter Gein. Secretarie. Jhr. L. C. van den Brandeler, Kapitein bij den generalen staf. J. L. le Bron de Vexela, Lid der Algemeene Rekenkamer. Jhr. J. E. von Bülow, Commies der Posterijen. J. F. M. Busch, Kapelaan der St. Jacobskerk. E. M. A. Bijleveld, Gepensioneerd majoor. D. J. van Bijsterveld Jr. J. J. van Bijsterveld. J. W. del Campo, genaamd Camp. Mevr. Wed. G. L. Geulen, geb. Schouten. P. L. C. de Charro. Mej. C. Coehergh van der Braak. Mej. A. M. Cop. Jhr. J. A. W. L. Cornets de Groot van Kraaijenbuhg. J. Oorver. M. M. Couvée Jr., Directeur van de Koninklijke Bazar. F. II. Crans, Ambtenaar ter Gemeente-secretarie. S. B. Criellaert. J. M. .1. Cuypers, Pianofabrikant. F. P. Desmons. Mr. P. Deketh. Oud-assistent-resident. Mej. P. Delprat. C. M. Dewald. C. Deykerhoff, Generaal-Majoor. P. R. Dingemans van de Kasteele, burgem. van’s Gravenzande. G. Dirkzwager, Consul van Engeland te Maassluis.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 118