9 Jkvr. G. van Hogendorp, J. L. Jarmen Jr. Jhr. J. van Heemskerck van Beest, ie luitenant. .Ihr. G. J. van Heemskerck van Beest. J. Hemmes, oudleeraar a d. Kon. Muziekschool. E. F. C. HenckenS, Generaal Majoor. Mej. S. C. Heppener. D. A. van Heust, Student a/d. Polytechnische school te Delft. P. C. Hintze. H. G. HoefhamEr. Mevrouw Hoeren. Jhr. Mr. Hooft Graafland, Wethouder te Rijswijk. M. J. ten Houte de Lange. P. J. van Houten. W. H. M. Huart, Hoofd-commiës bij het Depart, van Marine. Mr. U. IJ. Huber, Lid van den Raad van State. S. L. Huizer, gep. O. I. Hoofdingenieur. Mej. M. C. E. C. Huijber. J. K. Hüusinga te Amsterdam. Mr. J. M. Humans, Advocaat en Procureur. H. W. Iserief, Lid der Kamer van Koophandel. L. Iserief. G. A. N. Th. Jansen van Afferdex, Hoofdcommies bij het Dep. van Justitie. Mej. P. G. M. Jansen. J. R. Jedeloo. C. J. de Jong, Gepensioneerd Kapitein-Luit. ter zee. W. de Jong, Architect. F. R. C. DE JONGH VAN ArKEL. C. J. Jüffermans, Secretaris van Z. D. H. den Bisschop van Haarlem. H. A. Just de la Paisières, Candidaat-Notaris. I. H. Kann, Bankier. C. P. J. Keiser, Adjunct-commies hoofdbest, der post, en telegr. A. J. C. von Kellner. P. H. van der Kemp, Oud O. I. Hoofdambtenaar. A. O. van Kerkwijk, Ambtenaar aan het Kon. Penning-Kabinet. F. M. K. Kersbergen, Kapelaan der Cathedrale Kerk te Haarlem. Mr. C. H. P. Klaverwijden, Notaris te Leiden. W. C. P. van Kleef. Jhr. Mr. R. A. Klerck. Mr. A. L. G. Kleun. Mevr, de Wed. Knoote.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 120