10 van Koophandel, 3 en Jagers. en Jagers. A. A. Knuijver, Voorzitter der Kamer C. P. Koene, Ie luitenant bij het lieg. Grenadiers Mevr, de Wed. de Koning Knijff, geb. van Broekhuizen. D. C. Kool, Adjuncteommies bij de algem. rekenkamer. P. N. Koolen. Pzn. J. Krap, civiel-ingenieur, Lid der 2e Kamer, en Lid van de Gemeenteraad. J. E. M. Kros, Adviseerend Directeur der Gemeente-Gasfabriek. J. R. Krudop. G. Krulder. II. A. Th. H. de Kruijff, Pastoor te Rijswijk. E. A. M. van der Kun, Lid van de 2e Kamer der Staten Generaal. J. W. M. van der Kun, Juf. student. Mevr, de Wed. C. Kuyper, geb. C. P. E. Koster. Jonkvrouwe S. H. de Lannoy. Mr. A. F. A. Leesberg, Notaris en lid van den Gemeenteraad. V. J. J. M. Leesberg, Pastoor te Limmen. P. J. M. van Leeuwen. F. R. N. van Lelyveld, Inspecteur v. Politie. S.- A. Lenaerts, Kassier en Gomm. in effecten. P. Lensvelt. Th. van Lilaar, Ritmeester bij het 3e Reg. Huzaren. W. Littel, Arts, Gen. Dir. v. h. Krankz. gesticht te Delft. H. W. van Loon Jr. Mr. C. F. Th. van Maanen, Advocaat-generaal bij den Hoogen Raad. C. Maat, Pastoor der St. Willebrordus kerk. K. G. van der Mandele, Kapitein Reg. Grenadiers Dr. C. G. Mansvelt, Oud-Officier van Gezondheid. Jhr. P. H. A. Martini Buys, Ingenieur. J. W. Menso. Ambtenaar ter Secretarie te Voorburg. .1. C. P. E. Meuso. Jhr. J. E. Meyer, gep. Rimeester der Huzaren. J. A. J. M. Meijlink, Lid van het R. K. Parochiaal armbestuur. J. W. Michael, Hoofd eener school. M. P. J. Möll.mann, Secret, van Z. D. H. den Bisschop van Haarlem. Jos. Monchen. E. L. J. Monchen. H. J. Mondt, Architect. Mr. J. P. R. N. de Nerée van Babberich, Lid v. d. Raad van State. Mevr, de Wed. L. Nicolson, geb. Margadant. Mr. O. F. J. van Niekerken. C. Noordendorp, Notaris. H. C. M. Oldenkott Gueding, Ambtenaar b/h. Dep. van Finantiën.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 121