12 Jagers. L. Simons, Architect. J. J. Sluiter, Je luitenant bij het Reg. Grenadiers en P. A. J. Baron de Smeth van Alphen. N. J. Smeulders, Deken en Pastoor te Warmond. Mej. A. Smit. W. A. Smit. C. Smulders, Lithograaf. J. Smulders, Lid der firma Reuser en Smulders. E. G. A. Baron Snouckaert van Schaubürg. P. J. de Sonnaville. ,lhi'. A. van der Staal, Kapt.-Luit. ter Zee, adjudant en par ticulier secretaris van H. M. de Koningin. Mr. C. II. Star Busmann, Raadsheer in het Gerechtshof. Mej. W. van Stein Callerfels. F. Stoltefus, Beeldhouwer. Jhr. P. A. J. Stoop van Strijen, Notaris. J. W. Storm de Grave, 1 Luit. Reg. Gren. en Jagers. J. van Stralen. C. W. C. M. Stroo. Adjunct-Commies Ie klasse ter Prov. Griffie van Zuid-Holland. Mr. Th. Stuart, Plaatsvervangend kantonrechter Amsterdam. A. .1. M. Stümpff Ju.. Commies bij de Algemeene Rekenkamer. II. W. .1. G. Baron Taets van Amerongen, Kamerheer van H. M. de Koningin. Dr. A. O. N. Tellegen. der St. Jacobskcrk. van II. M. de Koningin, lid .1. N. Theys, Kapelaan Dr. G. P. van Tienhoven, Lijfarts van den Gemeenteraad. G. II. Tromp, Hoofdcomm. b/h Dep. van Finantiën. A. Tuijn. Hoofdcommies bij het Departement van Marine. F. W. 11. Tijdeman, gep. Kap. Art. O. I. Leger. Mej. J. V. .1. Umland. J. A. de Vassy. Mej. H. van Veen van Veldhuysen. Mej. L. 0. J. Veenhuyzen. Mr. J. D. Verbroek, Secretaris der Kamer van Koophandel. D. P. Verburg. L. C. G. Veriiulst, Commies ter Prov. Griffie van Zuid-IIolland. N. J. P. .1. Versteegh Meulemans. Candidaat Notaris. A. W. de Vink, Ambtenaar a/h. Min. v. Finantiën. A. Yinkhuijzen, Intendant van het domein Zorgvliet. Dr. II. ,1. Vinkhuijzen. J. L. Völcker, le luitenant der Huzaren te Leiden.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 123