Jkr. 375 VOORBURGSCHE BUITENPLAATSEN. -) 1671. Dheer Verbrugge opte hofstede wegens de provintie van 5 Maart 1618. Jhr. Jacob Snouckaert, bij dode van Jacob Snouckaert, zijn vader. l) libro Trèfves B. Cap. N.H. fol. 43. 17 Febr. 1656. Jhr. Jacob Snouckaert, bij dode van Jhr. Jacob Snouckaert, zijn vader. -) libro Ruptura C. Cap. N.H. fol. 81. 29 Juli 1678. Jhr. Jacob Snouckaert aan Jhr. Willem van Nobelaer, Heer van Kerckwerve etc. libro Hooge Overigheijt V. Cap. N. H. fol. 47V. 23 Jan. 1685. Vrouwe Willemina Snouckaert, als moeder over en ten behoeve van hare kinderen, met namen Jhren Johan Jacob, Justus, Theodorus en Martinus, mitsgaders Jonkvrouwen Margarita en Willemina van Nobelaar, bij dode van hun vader Willem van Nobelaar, Vrijheere van Clinckerlant, Ambachts heer van Kerckwerve, Uitwijck etc. libro Hooge Overigheijt W. Cap. N. H. fol. 2V. 22 Aug. 1690. Vrouwe Willemina Snouckaert, Vrouwe van Kerckwerve en de voogden over de kinderen van wijlen den Heere van Kerckwerve, aan Henry du Vernet, Ridder, Heer de la Vallee, Directeur van onse Academie en Anna de la Chevallerie, zijne gemalinne. libro Conventus Regis et Principium. Cap. N. H. fol. 8v. 15 Juni T719. Henry du Vernes de la Vallee, voor de eene helft, bij dode van Anna de la Chevaliere, zijne moeder en voor de andere helft bij dode van Henry du Vernes de la Vallee, zijn vader. libro Quadruple Alliantie. Cap. N. H. fol. 7. 7 Mei 1727. Henry du Vernet de la Vallee, Gewesene J) Joncker Jacob Snouckaert aen sijne hoffstede van de Binckhorst, beginnende aan ’tlant van Joncker Adam van der Duyn, Ambochtsheere van Ryswyck, noort- waerts totte Veenwateringe toe”. Reg. Morgentalen. 1632. Jouffrouwe Anna van Brederoede. weduwe ende duagiere van wijlen Joncker Jacob Snouckaert, gebruyckt in eygendom aen de hoffstede van der Binckhorst, lant in den Binnenpolder van ’t westen aen de Haechsche vaert. Reg. Morgentalen. 1652. Joncker Jacob Snouckert van den Binckhorst, synde gaen wonen binnen der stede van Gorinchem, heeft voor desen gestaen op m c gulden, is aldaer overleden. Kohier Verponding. l van de Binckhorst, is gecommitteert Zeelant, in de generaliteits rekencamer. Lyste, dienende tot de quotisatie.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1903 | | pagina 401