VOORBURGSCHE BUITENPLAATSEN. 393 Leeuwen, procuratie hebbende van Jacob Clara Vranckendr. van van Eijnde. 20 November 1651. Cornelia van der Mijle, bij dode van haar grootmoeder Cornelia van den Eijnde, Vrouwe van Raephorst, Westenschouwen, enz. libro Libertas Patria fol. 72. v. Cap. N.H. 28 Juli 1704. Jonkvr. Agatha Petronella van den Boetselaer en Asperen, won. in den Haag, bij dode van Cornelia van der Mijle, douairière van Philips Jacques van den Boetselaer, Heere van Asperen, Hoogh- ende Aartswoude, haar moeder, libro Testamentum fol. 114 v. Cap. N.H. - Mr. Philip Jacob van den Boetselaer en van Asperen, voor hemselven en ten behoeve van der Noot, huysvrouw van Willem Maurits 20 Maart 1724. Asperen, Heere van Catharina heeten plach „Jacob Backers Woninghe” met omtrent 19 mergen lants, aan welke woninghe met omtrent 5 mergen lants daer aen is naast geland den Pastoor van Voorburg ten W., de erfgen. van Cornells van Zwieten ten O., den heereweg die men tot Leiden vaert ten N. en de Watering ten Z de andere 14 mergen zijn gelegen over die Wateringe streckende en lopende na de Nieuwe Veensche Weg. libro A P. Archidux fol. 49. Cap. N.H. 20 Febr. 1554. Joncvrou Clara van Berendrecht, huysvrou van Reijer van der Burch Hendricxsz., bij dode van Vranck Pieterss. van der Meer, haeren vader. libro Confederatio Anglorum fol. 12 v. Cap. N.H. ^24 Januari 1564. Reijer Heyndricxsz. van der Burch en der Meer, geechte persoonen aan Jacob libro Rumor Episcoporum fol. 29 v. Cap. N.H. 28 Maart 1571. Jacob van den Eijnde, bij dode van den Eijnde, zijnen vader. libro Nativitas Ferdinandi Principis Hispania fol. 1. Cap. N.H. 30 Januari 1618. Jan van Leeuwen, procuratie hebbende van Jacob van den Eijnden, Ridder, Casteleyn ende Super intendent tot Woerden aan Joncker Heynrick, Heere van Raephorst, gehuwd met Cornelia van den Eijnde, zijn schoonzoon. libro Trefves B. fol. 41. Cap. N.H.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1903 | | pagina 419