394 VOORBURGSCHE BUITENPLAATSEN. manswoning en nog Thomas Johnson, Solliciteur Militair: een buitenplaats, bouw- J een huis, met 14 morgen land. „Huis te Vrijburg.” Een buitenplaats in ’t Westeinde. (a. d. Broeksloot.) en stalling en 1812. Simon Beyers. 1824. H G. Antonius de Vogel van Aalst. 1827. - C. J. J. Meylinkheerenhuis, tuinmanshuis, stal, koetshuis en een koepel. 1837. -- Mr. A. A. J. Meylink. 1 April 1785. Frederik Wilhelm Baron von Trebra, Kolonel der Cavallerie en Majoor van het regiment Holl. Gardes te paard, gehuwd met Henriette Philippine Wilhelmina Frederique Baronesse Quarles de Quarles te ’s Hage, aan Mr. van Catz. Heere van Catz, Coulster etc., bij dode van Jonk vrouw Anna Magdalena van den Boetselaer en Asperen, Vrouwe van Asperen, zijne nichte, die het geërfd had van Jonkvr. Agatha Petronella van den Boetselaer en Asperen, haar zuster, ten behoeve van haarselve en Catharina van der Noot, haer nicht. libro Indische Vaart fol. 6 v. Cap. N.H. 14 Juni 1724. De erfgenamen van Agatha Petronella van den Boetselaar van Asperen aan ApoIonia van Zeestraten, wed. van Jan van Staveren. 1735. Omschreven alseen huis, koetshuis een bouwhuis, teelland 1 morgen. 4 Maart 1767. De erfgenamen van Johannes van Staveren, overleden te Voorburg aan Jacob Jan de Blocq van Kuffeler, Ged. van H. H. M. wegens Friesland, etc. 4 Februari 1778. Jacob Jan de Blocq van Kuffeler aan Vrouwe Hester Pauw, wed. van Mr. Nicolaes Hartman te ’s Hage. 15 Aug. 1795. Mr. Nicolaes Willem Hartman aan Egbert Harssevoort te ’s-Hage: de buitenplaats het Huis den Dom. 15 Nov. 1800. Adriaen Harsevoort aan Thomas Browne Jr te Rotterdam.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1903 | | pagina 420