VOORBURGSCHE BUITENPLAATSEN. 4° 7 Joseph Kerbij. Hendrik van der Does, bij dode van Mr. Mijst, in leven Adv1., zijn neve. 2 Juli 1710. De kinderen en erfgen. van Mr. Hendrik van der Does, regerende Burgemeester der stad Gorinchem aan Josina Kerbij, meerderjarige ongehoude dochter van Joseph Kerbij. 30 Mei 1664. Diderick van Utenhaghe, genaemt de Mijst, bij dode van Ulrich van Utenhaghe, genaemt de Mijst, zijn broeder. libro Hooge Overigheijt P. fol. 103V. Cap. N.H. ii Juni' 1788. Josina Kerbij, won. te ’s Hage, aan Mr. Adolph Cau. Secretaris van den Hove van Holland: een plai- sante hoffstede, nog twee huizen, teelland 1 m. 5 h. 25 Februari 1613. Jan Arents Buijs aan Jan de Mijst, Commissaris van de Monsteringe, een stuk lants groot 1 mergen, gelegen in een woning groot 6 margen lants, in den ambachte van Voorburg, eertijds toebehoort hebbende Claes van Voor- burch. Voorn, mergen belent Willem Janss Hammerlaen, W. de erfgen. van Adriaen Janss Pierbacker, streckende van den Heerewech noortwaerts op totten Middelwech toe. libro Trefves A. fol. 14V. Cap. N.H. 4 Juli 1619. Ulrich van Utenhaghe, genaemt de Mijst, bij dode van Johan van Utenhage, genaemt de Mijst, in zijn leven Commissaris Ordinaris van de Monsteringe, zijn vader. libro Trefves B. fol. 8ov. Cap. N.H. 1 Maart 1680. - Mr. Johan Utenhage van Mijst, Adv£. voor de Hoven van Justitie, bij dode van Dirck Utenhage van Mijst, sijn oom en bij maeckinge van Johan Utenhage van Mijst, den ouden, sijn grootvader. libro Hooge Overigheijt, V. fol. 107V. Cap. N.H. 15 Juni 1685. Johan Rampius, won. te Leijden, bij dode van Johan Utenhage van der Mijst, zijn neve. libro Hooge Overigheijt, W. fol. 12V. Cap. N.H. 15 Jan. 1686. Johan Rampius van Zwieten aan Bastiaen Corneliss. van der Speck, won. te Voorburch. libro Hooge Overigheijt W. fol. 32, Cap. N.H. 18 Juni 1687. Johan Utenhage van libro Hooge Overigheijt W. fol. 78, Cap. N.H.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1903 | | pagina 433