VOORBURGSCHE BUITENPLAATSEN. 417 Een huijs de Vliet. 3 Mei 1649. - - Jacques de Grand Perrin aan Judith van Leeuwen, wed. van Jacobus van Leeuwen, doctor Medicinae te Rotterdam. 27 Juni 1657. Judith Pieters Ongenae, wed. van Di Jacobus Leeuwius, Predikant en dokter Medicinae te Rotterdam aan Samuel Casembroot, Out Lieutenant-Coll., een hofstede, genaemt Vlietwijck” 14 Mei 1661. Jhr. Carel Casembroot aan Johan van Berckel, ontfanger Gen1, van Holland en West-Vriesland. 27 Febr. 1662. Johan van Berckel aan Pieter Resen, Gedeputeerde wegens de Provintie van Zeelant ter vergaderinge van de Staten-Genl, der Vereenigde Nederlanden. 15 Febr. 1664. Barbara van der Marckt. wed. van Pieter Resen aan Lourens Ravens, nu won. te ’s-Gravenhage. 27 „Vlietwijck”. en erft', in ’t Oosteijnde tusschen den heerewegh en 1602. Cornells Cornelisz. Dircx, eijgen aen de woninghe t'/o mergen, strekkende van den heerewegh tot in de Vliet. 15 Nov. 1640. De kinderen en erfgen. van Cornells Cornelisz. Veen en Annitje Jansdr. aan Johan van den Brouck, Commis van de Finantie, een huys en erff. 23 Maart 1646. Johan van den Broeck. Ridder, Commis van de Finantie aan Jacques de Grand Perrin, Capt. ten dienste dezer landen, een hofstede. Vlietlust”. Een huis erf en buitenplaats in ’t Oosteinde aan de Vliet, ten oosten van de Roomsche Pastorie, mitsgaders een bosch aan de overzijde van genoemde pastorie. 2 Mei 1811. Overgeboekt op naam van Mr. Adriaen Gerard de 1’ Espaul won. onder Voorburg, voor de eene helft. Overgeboekt op naam van Mr. David de Espaul, won. te Voorburg voor de andere helft.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1903 | | pagina 443