426 VOORBURGSCHE BUITENPLAATSEN. zijn uitgegeven” aan verschillende personen, tot een erfleen „binnen agter susterskind niet te versterven”; 20. met een woning en 22 morgen land, eertijds toebehoorende Claes van Voorburg en door Hugo of Boudewijn van Zwieten in eeuwigen erfpacht uitgegeven, tot een onversterfelijk erfleen, alles ge legen in het ambacht van Voorburg. 1 charter. 10 November 1796. Beleening door het Provinciaal Be stuur van Holland aan Jan Brouwer Joachimsz. (pro indiviso) voor zich zelve, zoomede ten behoeve van Abraham Schutte en Theodorus Aannink Jacobsz. ieder voor een derde gedeelte, met de leenen in de vorige acte omschreven. 1 charter. 26 Maart 1798. De Constitueerende Vergadering, represen- teerende het Bataafsche Volk aan Jan Brouwer Joachimsz. (pro indiviso) voor hem zelf als ten behoeve van Theodorus Aannink Jacobsz. ieder van hen, met het i/g gedeelte van de leenen in de vorige acten omschreven, welk l/3 gedeelte toe behoord heeft aan AbrahamSchutte en krachtens ondershandschen verkoop door de executeuren van zijn testament aan Brouwer en Aannink is overgedragen. 1 charter. „Westenburch.” Een huijs en erff tusschen de Geest- en Nieuwe Tolbrugge. 1647. Dr. Henricus del Moll, een huys, gestelt op ’t erft', in plaats van’t huys van Jacob Wouterss. en Lenaerdt Kettingh, 1658. Een huys, een dito, gecomen van Jacob Wouterss., in 1632 nieu gebout, de tuin en teellandt 2 hont. 1669. Capiteyn Quiryn van den Kerckhoft’. 16 Nov. 1716. De wed. en erfgen. van Johan van den Kerkhoff aan Johan Berteram de Mortangie, Col1, ten dienste deser landen, een huys en erff, genaemt Westenburch”. 20 Mei 1735. Anna Maria Boomhouwer. douairière Jan Bertram de Mortagne, Kol1, der Infanterie aan Anna Houttuijn. 28 April 1740. Anna Houttuijn aan Jan Lodewijk Gaill, won. te Rotterdam. 20 Aug. 1750. Jan Lodewijk Gaill aan Claudius Anthonius Lormier.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1903 | | pagina 452