EEN EN ANDER OVER DEN HAAGSCHEN SCHOUWBURG. 399 smaak, konst en op goede theoretische regelen gegrond. Na het fijne Ideaal het welk ons door de Grieksche fabelkunde van de Muzen en haare meester Apollo voor gedragen wordt, en hetwelk voor alle verlichte natiën zo veel waarde heeft, waren de Muzen altijd gewoon op Bergen te huisvestenwelk eene schoone zinspeeling op den naam van van den Bergh, gevoegd bij zulke Talenten op deze bloeijende jaaren Rode gaf twee concerten, 15 en 27 December. Entree 3. Kaarten verkrijgbaar bij Weygand in de Korte Pooten „a coté du Parlement d’Angleterre”. Hij noemde zich, ie violon de L. L. M. M. l’Empereur des Francais et l’Empereur de toutes les Russies, membre du Conservatoire Imperial de France. Zie hier een zijner programma's: Première Partie. 6. Ouverture de Tamerlan 7. Mr. Simonetti, chantera 8. Mr. Rode exécutera, Variations de 9. Simphonie par Wranitsky. Tot het einde van 1811 bleef Le Sieur J. P. Meissner als Directeur-préviligé exclusif des spectacles francais du Département des Bouches de la Meuse, het spectacle par Winter. un air Italien. sa Composition. 1. Grande Symphonic de Haydn. 2. Mr. Rode exécutera un nouveau Concert de sa composition. 3. Mr. Simonetti, Chanteur Italien, qui ne s’est jamais fait entendre en cette ville, chantera un air Italien. 4. Mr. Rode, exécutera un Adagio et un Minuetto d’un nouveau Quatuor de sa Composition. 5. Ouverture a grand Orchestre de Pair. Seconde Partie.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1904 | | pagina 423