1Ó2 DE HAAGSCHE TRAM, I 864 I904. En op 14 Juli 1865: Ten einde het bezoek der matinées musicales in den Salon de Concert te Scheveningen waarvan het eerste morgen (Vrijdag) zal plaats hebben, om voortaan wekelijks op denzelfden dag te worden herhaald te verge makkelijken, zal de Directie der Tramway-Company zorg dragen dat ten half twee ure op den Kneuterdijk hare rijtuigen ie en ze klasse tot vertrek gereed staan om de zich aanmeldende reizigers naar genoemden Salon over te brengen en eveneens weder ten 4 uren vóór dien Salon om vandaar te kunnen terugkeeren. Op 3 Augustus 1865 lezen wij het volgende bericht: „Sedert eenige dagen werden omtrent de Tramway Maatschappij allerlei geruchten verspreid en meen en wij Op 27 Mei 1865. Lees hier. De Directie van de tramway onderneming vraagt terstond tegen een ruimen huurprijsEene Kamer of Lokaal geschikt voor een bureau op of bij den Kneuterdijk. Adres bij den Directeur Korte Pooten n'o. 11 te ’s-Gravenhage of te Scheveningen. Na eene langdurige discussie, die geen bewijs gaf van de voortvarendheid van onzen Raad ten minste in die dagen werd de vergunning met enkele wijzigingen verleend, doch niet ten uitvoer gebracht. Niet voor inwilli ging vatbaar, scheen den Raad het verzoek om aan het strand te Scheveningen een steiger te maken met rails om de te vervoeren goederen rechtstreeks uit en in de vaartuigen te kunnen laden. Het Dagblad bevatte nog de volgende advertenties.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1905 | | pagina 174