5°3 KRONIEK VAN HET JAAR I905. 6 Oct. 12 13 19 JJ 23 besluit tot aankoop de uitbreiding van een nieuwe brug over de Zuidsingelgracht tusschen Boekhorst- en Koningsstraat. Idem tot aankoop van een strook grond aan de Heulstraat tot verbreeding van die straat. Overleden Jhr. L. Wichers, oud 60 jaren, Districts-Schoolopziener alhier. P. N. Kooien Pzn. eervol ontslag verleend als lid van de Plaatselijke Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs. Tot curatoren van het Gymnasium benoemd Jhr. Mr. C. H. Beelaerts van Blokland, Mr. J. S. D. van Doorn, A. J. Doorman en Mr. W. J Snouck Hurgronje. De Gemeenteraad besluit om de voetbrug tegenover de Wateringsche-Straat te verplaatsen naar de Loosduinsche-Vaart nabij de Rozen burgstraat, ter verbinding van den Loosduinsche- Weg en de Loosduinsche-Kade. Idem in beginsel tot aanstelling van school artsen. Overleden Jhr. Mr..J. van Doorn, oud 57 jaren, sinds 1901 Raadsheer in het Gerechtshof alhier. Benoemd tot leden van de Plaatselijke Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs D. Hannema en J. G. L. Ducker. Het raadslid S. Vas Dias benoemd om van wege de Gemeente zitting te nemen in het Bestuur der ’s Gravenhaagsche Vakschool voor meisjes. De Gemeenteraad besluit tot aankoop van eenige perceelen voor de uitbreiding van het Bestedelingenhuis. Hij bepaalt de inwerkingtreding van het Werklieden-Reglement op 1 Januari 1906. Overleden Jhr. Mr. J. Beelaerts van Blokland,

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1906 | | pagina 509