Abram Dirckse van der Speck. UIT DE PROTOCOLLEN DER HAAGSCHE NOTARISSEN. 93 Dyrck Claesen van Roen. VAN CoRNELlS t’samen ende yder in ’t bysonder, omme de voorss. condem- natie tot des geaccuseerden laste te versoucken ende daerinne te consenteren, met belofte yder in ’t bysonder, omme deselve van waerden te houden onder verbant als naer rechten. Ende omdat wij verstaen, dat dit contrackt achtervolgt sal werden ende effect sorteren sal mogen, soo hebben wij versocht ende versoucken bij desen Pieter van Groenewegen, notaris publicus in ’s-Gravenhage residerende, als notaris, mitsgaders Osier Crijnen van Blinckersduyn, herbergier in de Drye Haringen (ten welckers huysen desen gearresteert ende geslooten is) ende aen Crijn Sieren van Blinckersduyn, als getuygen desen mede te teyckenen, ten eijnde dit contrackt, als een obligatoir instrument geacht mach werden. Ende sal desen sijnen aen- vangh nemen den 29s,en January 1649 toecomende. Aldus ge- daen, gearresteert ende gesloten in presentie als vooren op ten 25sten ende 2Ósten January 1649. Theunis van Asperen. Ary Wyllemse van Noert. Dyrck Salomonse van der Warde. by my Mouryets Hollant van der Valck. gestelt bij X Ary Ghysbertsz. van Soelen. Ary Eroensen van der Mulen. Claes Hermansz. van Dulmont. Gestelt dit J- merck by dJeijgen hant van Gerritsen van Teylingen. Lijsabet Claes. ick Hans Pietersz. van der Svalemen. Trijen Hollantsz. van der Valck. Louwerens van Straten Gestelt dit f merck by Adriaen Huygen van Straten. Bij mij Ary Arentsz. van der Valck. Arent Arentsen van Straten. Dirck Gerritsen van Teylingen. Jurien Sas. Klaes Janse Bosman voor mijn moeder Lodewyck Bosi-iusen. Gestelt bij Thomas Arentsz. der Steech.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1908 | | pagina 102