Johan Johan Lissant, notaris. mij openbaer notaris in presentie i voor den getuijghen hier dat voornoemde Elisabet Rampers bij overlijden van den voor noemden haer man ofte wel Nicolaes Mulder, als vooght van de kinderen van den voornoemden Packee, die specialick mede tot den ontfang op de verschenen payen in hooftsomme mits desen wert geauthoriseert, in dien gevalle, gecommitteert sullen sijn door de voornoemde wanbetaelinge de voornoemde tent met alle de voornoemde appendentie ende dependentie van dien wederomme als vrij eijgen te mogen reclameren, onder verbant van hunne wedersijtsche persoonen ende goederen, roerende ende onroerende, gene van deselve uijtgesondert. soo hebbende als vercrijgende ende speciaelijk nogh hebben de voor noemde coopers verbonden de voorss. tent met sijn toebehooren, stellende deselve ter judicature van alle heeren, hoven, reghten ende reghteren ende specialijck den Hove van I-Iollant te vreden sij comparanten tot meerder verseeckering ende naercominge van alle ’t gene voorss. is hen in den innehouden deser vrij- willighlijk bij den Hove van Hollant te laeten condemneeren, daer toe onwederroepelijk constituerende Willem Schuijfhil, Lambert Vijfhuijsen ende Gerrit van Dalfsen. procureurs voor den voornoemden Hoven te samen ofte ider van hen in ’t bysonder, soo omme de voornoemde condities te versoecken, als daerinne te consenteeren; belovende voor goet, vast ende van waerden te houden ende te doen houden alle ’t gene bij de voornoemde procureurs in craghte deser gedaen ende ver handelt sal werden onder verbant als voren. Consenterende hier van gemaeckt ende gelevert te worden twee alleensluijdende actens in forme. Aldus gedaen ende gepasseert in’s-Graven- haege voornoemd ter presentie van Mr. Andries Boon ende Willem Kint, als getuygen en geloven hier toe versoght. Gilles Pacqué. Elijsabeth Rampaerth. CoRNELIS MoERLANDT. (Het merk van) Annetie Claes. Andries Boon. W. ’t Kint. Protocol van notaris Johan Lissant. LVIII. Up huyden den i6en November 1600 compareerden mij openbaer notaris in presentie van UIT DE PROTOCOLLEN DER HAAGSCHE NOTARISSEN. I07

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1908 | | pagina 116