t der [Houff], Jacobss met het merk Fol. 136. LXX. Op huijden den 29sten April 1647 compareerde voor mij notaris publycq ende getuygen ondergenompt Thomas Jasperss., Mr. metselaer alhier, ter eenre ende Reijer Pietersz, mede Mr. in gebreecke soude mogen blijven belooft getrouwelicken te voldoen ende betalen, onder verbant van sijn persoon ende goederen, zijnde oock te vreden, dat hem deselve uijt hetgeene hem hyer vooren is belooft mach werden afgecort Ende conserteerden de comparanten tot meerder vasticheijt van desen bij mij notaris hiervan uuijtgegeven te werden acte van behoorlicke forme. Aldus gedaen in den Hage ter presentie van Sr Evert Barlehaer ende Gerrit de Coning, chirurgijn. II, Gestelt merck bij Jan Joriss van Jan Jacobss Schaeff, Claes Arsen, Evert Hillebrantss van der Sman, Willem Dircxss van der Burch, Gerrit de Coninck, chirurgijn, Evert van Berlehaer, Jacob Letting en Cornells Wij hier ondergestelde buijren van de voorss nieuwe Wage- straet beloven ’t voorss. accort bij deecken ende hooftmans hiervooren geroert met Corn. Jacobss aengegaen te appro- beren ende maincteneren. Actum, vts. bij ons. Gillis Rietten, Rombout Reijniers, Johannes de Putter, Dirck Salomonse van der Warde, Wouter Hooreman, Jan van der Beecke. Pieter de Ridder, Alet van Harderwick, Arent Jacobs de Vet, Gijsbert Leendertss Verspeck, Lourens van Gool, Jan van Aken, Aert Kemp, Jan vtn der Cloot, Hendrijck Krijsteyaense van der Burch, Cornells OlijAdam Willeboorse van Hassel, Pieter lakis de Peijn, Willem Janss van Oldersen, Willem Janss; Robert Jacobss van Pavie, Jan Martijss van Dorssen, Martin Pels, Firmin Cornelis Korvic, Philipes de Bate, Arij Willemse van der Valek, Reijnier van den Bosch, Daniel van der Vliet, (merk van) Lijsbeth van Geel, Jan B Gijsbert Hendrick’s van Tuessenbroeck. Protocol van notaris Pieter van Groenewegen. 120 UIT DE PROTOCOLLEN DER HAAGSCHE NOTARISSEN.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1908 | | pagina 129