428 KRONIEK VAN HET JAAR I907. 5 een van van het overhandigen, 26 Febr. Opening van het tiende wapenfeest van den Kon. Officiers-Schermbond in den Dierentuin. 4 Maart. Jaarvergadering der Vereeniging „die Haghe”; spreker na de pauze P. A. M. Boele van Hensbroek over den „Nederlandsche Spectator.” Z. K. H. de Prins der Nederlanden begeeft zich met gevolg naar den Hoek van Holland tot het uitreiken van onderscheidingen aan de redders der schipbreukelingen van de verongelukte Har- wichboot „Berlin”. De Gemeenteraad besluit tot het maken van een voorloopigen toegangs weg in den vorm van een tijdelijke ophaalbrug over de Trekvliet naar de 2? gasfabriek; tot inrichting van een cursus in de Fransche taal ter vergemakkelijking van den overgang van de ie en 2? klasse scholen naar de burger scholen tot aankoop van perceelen aan de Wasse- naarsche straat om het gedeelte dier straat tusschen Werf- en Zeilstraat tot 12 M. te ver- breeden, waartoe de Gemeenteraad in zijne ver gadering van 7 Januari besloot; tot aankoop van perceel Laan N°. 34; en machtigt Burgemeester en Wethouders om met de Gemeente Loosduinen een overeenkomst aan te gaan om aan die Gemeente electrische stroom te leveren. Z. K. H. de Prins der Nederlanden verleent particuliere audiëntie aan Prins Alexander Teek, die in opdracht van Koning Eduard Engeland de onderscheidingsteekenen van Grootkruis der Bathorde den Prins komt voor zijn manmoedig en beleidvol

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1908 | | pagina 470