KRONIEK VAN HET JAAR I907. 434 een commissie den keurings- staat gelden toe tot verbetering der electrische installatie in den Schouwburg; tot aankoop van gronden aan de Binckhorst- laan, van perceelen weiland, uitmakende „de Eendenkooi” ten Z.W. van den Moerweg en van een hofje van 28 huisjes aan de Spijke- makerstraat voor uitbreiding van kantoren en werkplaatsen der Duinwaterleiding. 13 Mei. Benoemd tot uitwonend hulpgeneesheer aan het Gemeenteziekenhuis met den titel van patholoog- anatoom, L. Polak Daniels. De Gemeenteraad stelt vast een verordening, regelende de bezoldiging van concierges, huis bewaarders en bedienden in Gemeentedienst; verleent vergunning aan J. A. van der Star c.s., bewoners van huizen aan de Statenlaan, een proef te nemen door op hunne kosten die laan met boomen te beplanten, met dien verstande dat, wanneer na verloop van 5 jaren de beplanting aan billijke eischen blijft beantwoorden, aan hen de kosten der beplanting door de Gemeente zullen worden teruggegeven; besluit aan de Vereeniging tot bevordering van de Paardenfokkerij in Nederland een subsidie te verleenen, groot f 1000, ten behoeve van een in de maand Juli alhier te houden Interna tionaal Concours Hippique; stelt vast een verordening, regelende de inrich ting van het kantoor van den Gemeente-ontvanger; besluit tot aankoop der perceelen Lamgroen Nos. 28 en 40; besluit tot het instellen van van bijstand in het beheer van dienst van eet- en drinkwaren

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1908 | | pagina 476