436 KRONIEK VAN HET JAAR I9O7. Mej. C. M. Scholl van Egmond; Mej. R. J. II. Vrancken; Mej. G. J. M. Vrancken; Mej. A. M. Mirandolle; Mej. S. Hermina Croiset; Jonkvr. W. van Panthaleon Baronesse van Eek; Mej. M. A. L. van Hettinga Tromp; Mevr. C. Japikse, geb. Japikse; Mej. C. E. M. Brouwer Huisinga; Mej. M. van der Niepoort; Dr. L. Th. van Kleef; J. H. van de Roer; H. A. A. van Leusden; J. C. van Pijlen; W. Alblas; N. J. Appelman; C. J. Berkel; Dr. M. J. BouvinjM. van Vliet; H. E. Levert en G.W. van Stockhausen. De Gemeenteraad besluit aan het personeel der Schutterij, voor zoover het uit de gemeentekas wordt bezoldigd en niet uit anderen hoofde aanspraak kan doen gelden op wachtgeld, van het oogenblik af, waarop de wedde ophoudt, een jaarlijksche gratificatie toe te kennen tot het bedrag van de helft dier wedde en tot aan het in werking treden van een wet telijke regelingte dier zake; geen stappen te doen om te geraken tot slechting van het Hotel de la Promenade, waar toe de gelegenheid bestond in verband met een plan om een nieuw hotel en twee villa’s te bouwen op het daarachter gelegen gedeelte der Scheveningsche Boschjes; aan de Vereeniging „Haagsche Volksspeel- terreinen” een jaarlijksch subsidie te verleenen van 1000; van het Rijk in eigendom, beheer en onder houd over te nemen het ten Westen van de Beeklaan op grondgebeid van ’s Gravenhage gelegen gedeelte van den straatweg ’s Graven hageLoosduinen;

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1908 | | pagina 478