KRONIEK VAN HET JAAR I907. 437 31 5 7 10 van en Woningtoezicht. Houtum, oud 67 jaren, van H. M. de 1 „die Haghe” bij den Minister van Binnenlandsche Zaken aan te dringen op de spoedige tot stand koming van een wettelijke regeling ter voorziening in de vervuiling van openbare wateren; tot aankoop van de perceelen Lange Beesten markt N°s. 177193 (oneven nummers). aan de onderafdeeling ’s Gravenhage van den Nederlandschen Bond van Gemeente-ambtenaren een jaarlijksch subsidie te verleenen van 70. tot aankoop van de perceelen Ammunitie- haven 117/119, 121» en 121/199». 19 Mei. Jhr. Mr. A. F. de Savornin Lohman, Lid van de 26 Kamer der Staten-Generaal, viert onder vele blijken van belangstelling zijn 7osten ver jaardag. Een aanvang werd in ’t laatst dezer maand ge maakt met het afbreken van het blok huisjes in de Drie-Hoekjes achter het Stadhuis tot ver ruiming van het verkeer aldaar. 3 Juni. W. de Vrind benoemd tot Hoofdinspecteur het Gemeentelijk Bouw- Overleden J. F. G. van gep. Luit.-Generaal der Artillerie. Door goedgunstige beschikking 1 Koningin worden de leden van in de gelegenheid gesteld de Indische Zaal in het Kon. Paleis Noordeinde te bezichtigen. De Gemeenteraad keurt goed een plan van be bouwing van het open gedeelte van het Sein- postduin naast het Savoy Hotel; stelt een bedrag van 2,227,000 beschik baar voor den bouw en de inrichting van een openbaar slachthuis; besluit het perceel Laan N°. 34 te doen in-

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1908 | | pagina 479