355 6 Juni. 5 Juli. «®S KRONIEK. 21 Mei. 2 I 20 Mei. 16 H 17 23 Aug. 1813 in 2 18 20 23 f 28 f) 28 29 29 7 16 het raadslid van het park van het gedeelte Mr. Goekoop. van de Nederl. 18 April. 21 7 8 11-12 Mei. Internationaal Postfeest ter gelegenheid staan van den Ned. Bond van Post- en In de Groote Kerk heeft de onthulling Terugkeer van de Ned. Roode Kruis-ambulance uit Turkije. De Gemeenteraad neemt aan het voorstel om de schietbanen der voormalige dienstdoende schutterij met ingang van 1 Jan. 1914 op te heffen. De Gemeenteraad verwerpt het voorstel Deen, in zake den aankoop van „Zorgvliet”, thans behoorende aan Terugkeer van het achtergebleven gedeelte Roode Kruis-ambulance uit Turkije. Terugkeer van de Ned. Roode Kruis-ambulance uit Bulgarije. Roode Kruis-feestavond in het Gebouw voor K. en W. van het 20-jarig be- 1 Telegraafbeambten. en overdracht plaats van den gedenksteen ter herinnering aan het eeuwfeest van het college van collectanten der Ned. Flervormde Gemeente. De Gemeenteraad neemt aan de Verordening op den Gemeen telijken Geneeskundigen Dienst. Viering van het 50-jarig bestaan v. het Kon. Zoöl. Bot. Gen. De Gemeenteraad neemt aan de Verordening op het beheer van het Gemeentelijk Erfpachtsfonds. De Gemeenteraad neemt aan het voorstel tot het uitbreiden en verbeteren van de Gemeentewerk Opening van de Nationale en Internationale Tentoonstelling van Sport en Toerisme aan de Boorlaan. Opening v. het 33ste Congres van de „Association Littéraire et Artistique Internationale” i. h. Oranje-Hotel te Scheveningen. Vertrek van een ambulance van het Ned. Roode Kruis, aan gevoerd door Dr. G. W. S. Lingbeek, naar Servië. Opening van de Historische Tentoonstelling 1795 de Groote Zaal der Teeken-Academie. De Gemeenteraad neemt aan de Verordening op het beheer der Gemeentelijke Hypotheekbank. Openingsplechtigheid van het XXste Wereldcongres voor den Vrede in de Ridderzaal. Bij hare komst in de residentie neemt H. M. de Koningin haar intrek in het Huis Ten Bosch. Illuminatie in het Haagsche Bosch, het groote stuk stelt voor het Huis Ten Bosch. Plechtige overdracht in tegenwoordigheid van het Kon. Huis van het Vredespaleis, door het Bestuur der Carnegie- stichting aan het Permanente Hof van Arbitrage. Tuinfeest voor genoodigden op het Vredespaleis. Feestelijke opening van de Nationale en Internationale Land bouwtentoonstelling te Scheveningen.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1914 | | pagina 365