J. Vos 22 der geldmiddelen evenwel heeft het het Algemeen Rijksarchief eenige dunne namen P. van Gilst P. Clocq E. Langewagen JAARVERSLAG VAN DE VEREENIGIMG „DIE HAGUE”. G. Valette J. Beeckman J. Groenesteijn J. Louckers A. Croll J. van Dijck W. van Millert J. Wichmans E. Hogé G. van Dalfzen J. Lissant A. Ennis A. van Tongeren J. van der Plas H. de Coninck Adr. van Warmenhuijsen P. van Swieten. C. van Delvendiep Th. Roobijn A. van Sterrevelt C. van Rijp C. van Swaerevelt C. van Queborn L. Vijfhuijsen Dan zijn nog nagekomen van portefeuilles met de volgende A. van Ooien E. J. Bregh C. Masier P. Barsingerhorn Door den slechten toestand Bestuur zich genoodzaakt gezien om met i November 1914 de bewer king in te krimpen, aangezien de lasten anders te groot voor de Vereeniging zouden worden. Mede in verband met den geldelijken toestand verscheen het jaarboek 1914, dat geheel in drukproef gereed is, ook nog niet. In Februari van het afgeloopen jaar verscheen het eerste nummer van de zoogenaamde „Kleine Geschriften van die Haghe” n.l.„Een eeuw slooperswerk in den Haag” door Dr. H. E. van Gelder. Niet overbodig lijkt het mij toe U allen er op te wijzen dat voor deze uitgave het Bestuur zich aanbevolen houdt voor de medewerking der leden. Voor artikelen, aanbieding van overdrukken enz. wende men zich tot den Redacteur van het jaarboek Dr. van Gelder. In het afgeloopen jaar verleende de Vereeniging wederom geldelijke steun aan de Vereeniging Arentsburgh; tevens aan de uitgave van het werk van den Heer D. S. van Zuiden over de Hoogduitsche Joden in ’s Gravenhage, terwijl zij het werk van den Heer B. A. W. Hofman, een serie etsen van de meest interessante gedeelten van het oude Ministerie van Binnenlandsche Zaken bevorderde.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1914 | | pagina 427