HAAGSCHE DRUKKERSFAMILIE VAN KARNEBEEK 281 overleed in 1699 impost op het begraven betaaid 7 De cember). Wellicht hadden zij eene dochter Alida, die 17 Januari 1748 op 91-jarigen leeftijd overleed, en een zoon Barent, die naar zijn moeders vader kan zijn genoemd en 2 Mei 1705 werd begraven. Bovendien mag het niet on waarschijnlijk worden genoemd dat ook de navolgende vier van Karnebeek’s tot dit huisgezin hebben behoord. Den 21sten Februari 1709 werd een Johan van Karne beek begraven en den 29sten October van hetzelfde jaar een Bernardus-, 29 November 1700 werd Judith van Kar nebeek begraven en 5 Mei 1704 Agneta van Carnebeek. Dorothea van Karnebeek, die 4 Februari 1795 in de Groote kerk werd ter ruste gelegd, was bij haar overlijden 84 jaar oud en kan een zuster van Jacobus Sr. zijn ge weest, evenals Margaretha Judith van Karnebeek, die 8 Mei 1740 te Scheveningen met Cornells van Campen huwde. Daar bovengenoemde Jan van Carnebeek op het Stad huis trouwde, is het waarschijnlijk, dat hij niet tot de Staatskerk behoorde en dat derhalve zijn kinderen ook niet in de kerkregisters, voor zoover nog aanwezig, worden vermeld gevonden. Aangezien de notarieele archieven uit dien tijd reeds geklapperd zijn en daarin geen gegevens omtrent deze personen worden gevonden, zal uit andere bronnen de zoo gewenschte klaarheid moeten blijken. (Samengesteld met gebruikmaking van de nagelaten aanteekeningen van Jhr. Dr. W. A. Beelaerts van Blok land).

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1936 | | pagina 289