BESTELLING VAN BRIEVEN 120 over de kleine Bierkade, mogt geleegen weesen.” en alles wat daar in verders Wijk IV: „Begint aan het kort Agterom, het lang Ag- terom, het Gortstraatje, de Spuystraat, tot het Spuy, de Cappelsbrugge, de Hofstraat, de lange Pooten tot de hoek van de korte Houtstraat, het Spuy aan beide de zij den, de Bagynestraat van de Poote met de Kalvermarkt, de Wijnhaven, de Turfmarkt, de Houtmarkt, de Schel- doekshave, de Ammunitiehave, het hooge Sant met alle de dwaars Straaten, het Lammetjegroen, de Uyleboomen tot de hoek van de Nieuwehave, het Voorburgstraatje met de Uyleboomen langs tot de Heining, de Gevolde- gragt, de Langegragt, van de Beesemstraat tot aan het Spuy, de Beesemstraat agter de Nieuwe Kerk om, tot aan het Spuy.” Wijk V: „Begint aan het Halstraatje, het Buitenhof, het Binnehof, de Cingel, de Plaats tot aan het Noord- einde, de lange Vijverberg, de korte Vijverberg, de lange Houtstraat, het Plein van de Houtstaart (sic) tot aan de hoek van de korte Vijverberg en de korte Poote, de Ca- suarystraat, Blydenburg, de Heerestraat en langs de nieuwe Uitleg, tot het nieuwe Voorhout, de Heeregragt, de Fluweele Burgwal, de korte Houtstraat, de Nieuwe have, tot aan de Uyleboomen, van de Uyleboomen tot de Bosbrugge, de Besuydenhoutse weg, de Uyleboomen tot aan de Heining”. Wijk VI: „Begint aan de Hoogstraat regt uit tot aan de Schevelingsebrugge, daar in het Lapstraatje, de Pape- straat, de Moolestraat tot aan de oude Molstraat, het Heulstraatje, het Hartogstraatje, de Kneuterdijk, de hoo- de Nieuwstraat, het Voorhout in het rond, het Tournoy-

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1943 | | pagina 133