69 WONINGBOUWVERENIGING Jhr. Mr. H. J. Jhr. Mr. J. D. van Ufford, particulier. van Ufford, particulier. Ufford, particulier. van Ufford, adjunct-commies Prov. Griffie, van Rappard, Minister v. d. Herv. Eeredienst. jhr. Mr. J. A. Repelaer, advocaat bij de Hoge Raad. F. M. Schmolck, lid Gemeenteraad en notaris. Jhr. P. G. Alting Siberg, particulier. J. A. van der Schooren, koopman. O. W. Hora Siccama, lid Algemeene Rekenkamer. Jhr. Mr. F. G. A. Gevers Deynoot, wethouder van den Haag. Mr. R. J. M. de Graaff, advocaat bij de Hoge Raad. Mr. G. Groen van Prinsterer, lid der Tweede Kamer. Jhr. Mr. J. A. Ridder van der Heim van Duyvendyke, Staatsraad, Commissaris des Konings in Zuid-Holland. van der Heim, commies-griffier Eerste Kamer. van der Heim, advocaat bij de Hoge Raad Jhr. Mr. W. J. Junius van Hemert, procureur-generaal Gerechtshof. Jhr. Mr. W. F. van Herzeele, Kamerheer des Konings. M. A. F. H. Hoffmann, lid der Tweede Kamer. Jhr. Mr. F. van Hogendorp, lid Provinciale Staten. Douairière van Hogendorpvan Hogendorp. Mr. S. A. van Hoogstraten, lid Provinciale Staten. Mr. P. F. van Hoogstraten, commies van Staat. Jhr. Mr. J. C. R. van Hoorn van Burgh, lid Raad van State. Th. C. R. Huydecoper, predikant Ned. Herv. Gemeente. F. s’Jacob, particulier. Jhr. Mr. H. G. C. L. Janssens, advocaat bij de Hoge Raad. Mr. J. Jochems, advocaat bij de Hoge Raad. W. Jochems, particulier. F. L. der Kinderen, comm. in effecten. Jhr. Mr. F. L. W. de Koek, directeur van het Kabinet des Konings. Mr. J. L. de Bruyn Kops, commies departement van Financiën. P. J. Landry, lid Gemeenteraad. J. M. Graaf van Lynden, adjudant van de Koning. K. Th. Baron van Lynden, Kamerheer des Konings. Mevrouw van Maanenvan der Meersch. Mr. L. Metman, advocaat bij de Hoge Raad. Jan Moll Jzn., predikant Ned. Herv. Gemeente. Mr. J. Op den Hooff, vice-president Hoge Raad. J. van Osenbruggen, particulier. J. J. Patijn, particulier. Jhr. P. Ph. Quarles Jhr. Mr. E. Quarles Jhr. H. Quarles van Jhr. Mr. H. G. Quarles Mr. A. G. A. Ridder

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1955 | | pagina 92