h
149
u.
73553
57767
67868
77134
76904
68360
75584
76944
73218
67919
65148
66500
846899 personen.
7.525
Ilaagsche Omnibus-Maatschappjj.
1899.
Deze Maatschappij exploiteert de lijnen:
a. Regentesseplein, Weimarstraat, Prins-Hendrik-
straat en -plein, BarentzstraatHugo de Grootstraat,
Bazarstraat, Anna-PaulownapleinZeestraat. Noord-
einde, Hoogstraat, Groenmarkt, Veenestraat, Wagen
straat, Huygensplein, Stationsweg, Station Holl. spoor
en omgekeerd.
b. ScheveningenScheveningscheweg, Zeestraat,
Noordeinde, Hoogstraat, Groenmarkt, Gravenstraat,
Buiten- en Binnenhof, Plein, Korte-PoolenHeeren-
gracht, BezuidenhoutLaan van Nieuw-Oost-Indiê en
omgekeerd.
A. Lijn RegentessepleinHollandschespoor.
De dienst heeft in beide richtingen om de 11 minuut
plaats.
De eerste omnibus van het Regentesseplein vertrekt
u. v. m., de laatste tl u. n. m.
De eerste omnibus van het Station vertrekt 8.30
v. m., de laatste 11 375 u. n. m.
Prijs per rit f 0.10. Abonnementen voor tien ritten
a 0.90 bij de conducteurs verkrijgbaar.
Vervoer.
Januari
Februari.
Maart.
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
October
November
December
Totaal