175
799505,
Totaal.
of 16567 meer dan in het vorig jaar.
J an uari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
October
November
December.
67713
54776
65878
66486
66733
63912
69229
73214
69788
69833
65088
66855
Nederlandselie Oninlbus-Maatscliappy.
De Maatschappij exploiteert de lijn Stoomtramplein,
Hollandsche-IJzeren SpoorReinkenstraatSweelinck-
pleinTasmanstraatLaan van Meerdervoort-^Anna
II aagsclie 0innibus-Maatschappy
Deze Maatschappij exploiteert de lijn:
RegentessepleinWeimarstraatPrins Hendrikstraat
en -pleinBarentzstraatHugo de GrootstraatBazar-
straatAnna PaulownapleinZeestraatNoordeinde
HoogstraatGroenmarkt V eenestraatWagenstraat
HuijgenspleinStationswegStation Holl. spoor en om
gekeerd.
De dienst had in beide richtingen om de 7'/-. minuut
plaats.
De eerste omnibus van het Regentesseplein vertrok
7.52'5 u. v. m., de laatste 11 u. n. m.
De eerste omnibus van het station Holl. spoor ver
trok 8.30 u. v. m., de laatste 11.37'5 u. n. m.
Prijs per rit f 0.10: per halve rit f 0.07": als halve
ritten worden beschouwd de trajectenRegentesseplein
PlaatsPlaats—Hollandsche spoorHollandsche spoor
Passage en PassageRegentesseplein.
Abonnementen voor tien geheele ritten zijn verkrijg
baar a f 0.90 en voor tien halve ritten a f 0.65.
Vervoer personen.