20
35
Sub-Commissie voor wijk VII: Mr. J. H. Bergsma, Mr. T.
G. H. Reitsma en A. S. van Oldenborgh.
Openbare scholen aan de Bleekerslaan (2e kl.), de Korte
Lombardstraat (2e kl.), de Korte Lombardstraat (burgerschool),
de Korte Lombardstraat (burgerschool), de Stortenbekerstraat
(2e kl.), de Teniersstraat (school E.)
Bijzondere scholen aan het Westeinde (Ned. Herv. Diaconie
v. j. en m.), de Nobelstraat (Prins Willemschool, id.), de Prin-
segracht (school der Ned. Geref. gemeente), het Westeinde
(H. Vincentiusvereeniging v. j.), het Westeinde (id), het West
einde (id).
Sub-Coinmissie voor Wijk VIII: Dr. C. Brakman, H. de
Wilde en W. L. Megelink.
Openbare scholen aan het Kortenbosch (2e kl.), de Hemster-
huisstraat (2e kl.) de Bakkerstraat (le kl.), de Sirtemastraat
(le kl.), de Ter westen straat (2e kl.).
Bijzondere scholen aan de Oude Molstraat (school m. u. 1. o.
v. m. van het Willebrordus-gesticht), de Molenstraat (v. j.),
de De Ruijterstraat (school der Maatsch. tot Nut v.’t Algem,),
de Oude Molstraat (v. m.), de Sweelinckstraat (v. m.|.
Sub-Commissie voor wijk IX: Dr. H. Blink. Mr. L. N. Roo-
denburg en Dr. J. C. Eringaard.
Openbare scholen aan de Roggeveenstraat (le kl.), de Ko
ningin Emmakade (burgersch.), de Van Swindenstraat (bur-
g'ersch.), de N.-W. Buitensingel (burgerschool), de De Vliegerstr.
(le kl.).
Bijzondere scholen aan de Prins Hendrikstraat (Maria-school
v. m.), de Groothertoginnelaan (v. j.), de Van Speykstraat
(v. m.), de Da Costastraat (school St. Vincentiusvereeniging
v. j.), de Beeklaan (v. m.), de Conradkade (v. m. en j.).
Sub-Commissie voor wijk X: P. Goedhart, H.W.E. Struve
en A. van Rij.
Openbare scholen aan de Keizerstraat (2e kl.), de Duinstr.
Zuidzijde (2e kl.), de Duinstraat Noordzijde (2e kl.), de Van
Merlenstraat (burgerschool), den N.-W. Buitensingel 254a
(burgerschool).
Bijzondere scholen aan de Van de Spiegelstraat (Groen
van Prinstererschool v. j. en m.), de Bothastraat (v. j.), de
Sweelinckstraat (v. m.), de Hollanderstraat (v. m.), de Ver
lengde Daguerrestraat (Elout van Soeterwoude-school), de
Helmstraat (v. m. en j.), het Stadhoudersplein (v. j.).
Sub-Commissie voor wijk XI: J. L. van der Toorn, M. M.
Couvée Jr. en E. C. L. Schiff.
Openbare scholen aan de Badhuisstraat (2e kl.), de Vijzel
straat (2e kl.), de Badhuiskade (le kl.), de Messstraat (le kl.),
VERSLAG LAGER ONDERWIJS.
J
i