I
o
i
5
a
1
I
i
53
53
l
I
a
22
22
KWEEK ELINGEN.
HOOFD DER SCHOOL.
I Bedrag
SOORT
Plaats
“7
van
NAMEN
NAMEN
waar de school
NAMEN
het school -
gevestigd is.
Inkomsten.
EN
EN
EN
geld.
VOORNAMEN.
VOORNAMEN.
VOORNAMEN.
Nawtfn (Hillebrand.i
[f
Willemse (Pieter)
1400
v. ’tHoff (Karei Frederik)
1300
1250
Adrianus Franciscusj
Kroes (Jacobus)
1100
Plegers (Salomon)
1100
1400
600
1000
2
nutt. handw.
195
id.
90
gymn. M.O.
900
I
I
Rang of akte i
en
verdere
i toelatingen.
Rang of akte
en
verdere
toelatingen.
M
fl
n
Totaal
n
W
n
n
n
n
480 leerlingen.
Openbare
lagere school
2e klasse.
DER
SCHOOL.
k,
q en 8.
Wolters (Gerrit)
v. Zonneveld (Karel Jacobus)
nutt. handw.
id.
nutt. en fr.hw.
1400
1200
1
2
2
50
800
300
hoofdond.
vak j
/•♦1700I
en
id.
id.
id.
id.
id.
nutt. en fr. hw.
nutt. handw.
id.
nutt. en fr. hw.
nutt. handw.
hi
70
70
o
1 bD
i a
1 -3
8
23. Ter westen str.
105.
•S
•5
120
120
120
120
75
120
105
105
120
90
2e
3e
4e
5e
6e
7e
8e
9e
10e
He
12e
18e
14e
EN
BENAMING
Nawijn (Auke)
Ubink (Johannes Bernardus)!
196
120
120
Buys (Job.)
Eering (Joh.)
de Bruyn (Simon)
de Haas (Hendr.a Magd.a)
Visser (Adr.a Dor.a Christa)
Boetes (Ebeltje)
Grijp (Hendr.a)
Als b(j
school
120 Ammunitie-
haven.
41 leerlingen.
40
39
37
33
39
42
36
39
34
25
27
21
27
f 9000 en 350
vergoeding
voor huishuur.
ONDERWIJZERS
door wie het Hoofd der school wordt bijgestaan.
I o
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1100
1100
1600
hoofdond.
(dipl. stenogr.
mach.schr.
hoofdond. vak j
i id. 1450
dipl. stenogr. en;
mach.schr. en
handenarb.
hoofdond.
van j, wisk.
dipl. zang
i hoofdond. vak j
id. Fr.
gymn., teek,
j dipl. zang
Stomp (Hendrikus Johannesj hoofdond. vak j
kA~ w a Fr.,-dipl. toonk.
zangond.
hoofdond.
vak j, Eng.
hoofdond. vak.)
Fr., Eng.
j hoofdond. vak j
Fr., Duitsch
ond.es
id.
vak j. nutt. hw
hoofdond.es
i nutt. handw.
onderw.es
I nutt. handw.
ond.es vak j
nutt. handw.
Getalsterkte der klassen op 15 December 1912:
le klasse
[Been (Harm Reynerus)
Hoogenraad (Joh.a Eiisab.)
Schippers (Hendr.a
Pietcrnella Joh.a)
v. Bendegom (Neeltje)
de Baan (Jacoba) (tydel.)
de Wilde (Dina Catharina
Wilhelmina)
Voor de handwerken
Lobel (Lydia)
Schmidt (Maria Anna)
v. d. Horst-Smit (Joh.a
Petronella Louisa Susanna)
Rayestein-Hemmes (Aletta
Christa Jaqueline Anna)
Cheizoo (Henriëtte Maria)
Poot (Joh.a Maria Marg.a)
Laurense (Corn.a Joh.a)
d. Griend (Jac.a P.)
Klikee (Joh.a Corn.a)
Viets (Jeannette Gerh.a)
Dikshoorn (Maria Ant.a)
oloemsma (Tjerkje)
[roost (Maria Wilh.a)
Ukum-Groeneveld (Henr.e
Adr.a Cornelia)
d. Marei (Jannetje)
Voor de gymnastiek:
Hulder (Frederik)