I
I-
II
1
I
53
53
3
1
I
li:
rfi
-
j
fl
12
12
ONDERWIJZERS.
HOOFD DER SCHOOL.
TT lU/jUlK),
wie het Hoofd der school wordt bijgestaan.
door
KWEEKELINGEN.
Vakken
Soort en
Plaats
Inkomsten.
van
Naam
Naam
Naam
benaming der
waar de school
onder-
Inkomsten.
en
en
school.
en
gevestigd is.
wijs.
Voornamen.
Voornamen.
Voornamen.
r 2300
f 150
f 100
2300
190
100
50|
1600
100
100
100
2100
100
1700
100
1600
100
Nutt. hw
Nutt. en Fr. hw.
210
2
id.
210
2
Nutt, en Fr. hw.
180
2
Gymn. M.O.
990
Klasse:;
34 leerlingen
w
n
w
Rang of akte
en
verdere
toelatingen.
id.
Nutt. hw.
Nutt. en Fr. hw.
Nutt. hw.
id.
Rang of akte
en
verdere
toelatingen.
1800
2100
2300
23<K>
2200
210
210
210
210
210
210
210
100
100
150
150
100
2
2
2
2
2
2
2
100
100
100
ƒ120
100
70
tr
-
j
a—k,
q en s.
7-
12. Bleekerslaan 11J
lager
2e
3e
4e
5e
6e
7e
8e
9e
10e
11e
12e
T5
S-s
TJ CO
W 2
Hoofdond.,
Fr. en Wisk.,
L.O., vak j.
33
23
31
32
31
30
32
23
23
13
Totaal 317 leerlingen.
Gemeentekas.
2600.
Rijkskas ƒ100.
Vergoeding
gemis
vrije woning
450.
Inkomsten
255
[oor de gymnastiek
Batenburg (Eduard)
’oor de handwerken
ermaat (Sophia Concord.a
Theodora)
1 Man (Adriana Joh.a
Cornelia)
srschoor (Elisabeth
Antoinette)
Man (Maria Willi.a)
oekhuijsen (Rebecca)
selman (Joh.a Eversina)
>edvolk (Rina Coni.a)
djer-Torré (Mathilda
Christa)
n Weel (Agatha Christa)
amers-Éckhardt
Hendrika'Elisabeth)
nls iCharlotta Maria)
Openbare
>re school der
2e klasse.
Kroese (Harmen
Antonie)
Nutt. en Fr. hw,
Nutt. hw.
(chipper (Hendrik)
d. Grampel (Evert
Martinus)
Irouwer (Marinus)
'ouw (Arie Johannes)
prink (Antonie Willem
Frederik)
figgers (Gerrit Jan)
roekhuizen (Herman)
an Wyk-Gans (Dilia
Geertr’a Anna Helena)
liont (Maria Paulina)
eij (Gerardina Pietern.a
Johanna)
s Wijn (Johanna
Barendina)
Ond.es, vak j,
Nutt. hw.
Ond.es, vak j,
Nutt hw.
Ond.es, vak j,
Nutt. hw.
s
i X
o «e
Getalsterkte der klassen op 15 Decemder 1918:
le klasse
n
n
n
n
w
w
n
n
n
n
b£)
Hoofdond., vak j.
Eng. L.O.
Hoofdond., Gymn.
Slöjd A, Handteek.
Hoofdond., vak u.
Hoofdond., vak j.
Hoofdond., vak j,
Eng. L.O.
Hoofdond., vak
Slöjd A.
Hoofdond., vak j.
Onder.es Nutt hw.
Oskam (Gesina M. H.)
Douw (Jan)
Minderman (Johannes
Pieter)
de Cocq (Johannes Ch.)