53
Co., Behanger, Stoffeerder, Meubelmakerij,
d. Sluis, Behangerij en stof-
Bouwbedrüven, schildersbedrijf, lood- en zinkwerk, tim
mermanswerkplaatsen.
C. J. Vermeulen, Fotografiën, Lijstenmakerij, Toussaint-
kade 11, eleetromotoren 1.
H. C. Vermeulen, Drukkerij, W. de Withstraat 63, personen
3, eleetromotoren 2.
S. Viskoper, Boekdrukkerij, Casuariestraat 2, gasmotoren 1.
A. de Vries, Drukkerij en Stempelfabriek, Koordeinde 7,
personen 1, eleetromotoren 1.
Fa. Waarts, Jan Waarts, Drukkerij, Segherstraat 17, elec-
tromotoren 2.
H. D. Wehrens, Drukkerij „Het Klaverblad”, Brandtstraat
72, personen 8, eleetromotoren 1.
Ten Wolde Co., J. Ten Wolde Jr., Drukkerij, Westeinde
188, personen 9, eleetromotoren 2.
Zuid-Hollandsche Boek- en Handelsdrukkerij, Dir. A. J.
P. N. Stok, Drukkerij, Wagenstraat 70, gasmotoren 1,
reserve 1, eleetromotoren 3.
W. J. A. J. v. Zijl, Drukkerij, Pletterijstraat 125, personen 5,
eleetromotoren 2.
G. Zandstra, Drukkerij, Tollensstraat 114, eleetromotoren 2.
VERSLAG DER KAMER V. KOOPHANDEL EN FABRIEKEN. 42
N.V. Allan en
Koordeinde 77, personen 10.
Geseher en Kemper, D. G. v.
feerderij, Spuistraat, Achterom 5.
Joh. Keehnen, Stoffeerderij, Nieuwe Molstraat 25, per
sonen 14.
W. J. Keehnen, Behangerij en stoffeerderij, Nieuwe Mol
straat 58, personen 12.
J. Lize, Behangerij en stoffeerderij, Z.-O. Buitensingel 231.
A. v. Meurs, Behangerij, Elandstraat 1b, personen 5.
L. L. Mulder, J. Servaas, Behangerij, Smidswater 23.
F. Ordelman, Behangerij en stoffeerderij, Malakkastraat 88.
J. J. Reeser, Behangerij, Meubelmakerij, Elandstraat 85.
J. M. Tonnon, Behangerij en stoffeerderij, Oude Mol
straat 57, personen 8.
N.V. Meubelmakerij, Behangerij en Stoffeerderij v/h P. L.
Wamars, Dir. B, en W. Warnars en J. Ernst, Oranje
straat 2/2a, personen 30.
Joh. Bats, Schilder, Ant. Heinsiustraat 86, personen 2,
eleetromotoren 1.
A. M. Biermasz, Schilderswerkplaats, Tollensstraat 124,
personen 3, eleetromotoren 1. gasmoffels 4.
H. A. J. Brouwer, Schilderswerkplaats, v. Speykstraat 12,
eleetromotoren 1.