25
12
Lijn L. Van 31 Mei t./m. 14 September werd de zomerstand-
plaats op het Gevers Deijnootplein ingenomen. Gedurende
den overigen tijd werd naar de winterstandplaats op het
Harstenhoekplein gereden.
Lijn R. Met ingang van 4 Januari is de route doorgetrokken
van H.S.M.-station, langs Hofwijckstraat, Rijswijkscheweg,
Waldorpstraat (terug Leeghwaterstraat), Leeghwaterplein,
Slachthuisstraat, Oudemansstraat, Lorentzplein, Goeverneur-
laan naar Jonckbloetplein.
Met gelijken datum werd een 5 cents-korttraject ingesteld
van Waalsdorperweg tot Carel van Bylandtlaan hoek Raam-
weg en van Laan Copes hoek Koninginnegracht tot Waals
dorperweg.
IV. Wijzigingen in den loop der verschillende lijnen.
Lijn 3I3A. Van 10 Februari tot 18 November werd de route
tussehen Valkenbosehplein en W. Pyrmontkade wegens ver
bouwing van de brug over het Afvoerkanaal verlegd langs
Gr. Hertoginnelaan en W. Pyrmontkade.
Gedurende het zomervaeantie-seizoen (1 t./m. 31 Augustus)
en op eenige daaraan voorafgaande Zondagen werd met alle
wagens naar en van Kwartellaan gereden, zoodat de route
van lijn 3A gedurende dien tijd niet bereden werd.
Lijn 5. Met ingang van 23 Februari werd het beginpunt van
den Pioenweg verlegd naar de Mient bij de Laan van Eik
en Duinen.
In verband met de vernieuwing van de brug bij de Kanon
straat werd van 23 Januari t./m. 4 Mei niet verder gereden
dan Kanonstraat.
Lijn 11. In verband met werkzaamheden aan de sporen werd
van 28 September t./m. 2 October en van 5 t./m. 16 October
tussehen Doornstraat en Zeekant enkel spoor gereden.
Lijn 12. Gedurende den tijd, dat lijn 3A niet gereden werd, werd
in plaats van naar het Lijsterbesplein naar het Markensehe-
plein gereden.
Lijn 14. Op 21 Mei en van 31 Mei t./m. 13 September werd de
zomerstandplaats tegenover het Circus gebezigd, den overi
gen tijd werd standplaats genomen achter de Kurhausbar.
Lijn 15. De zomer lijn 15 werd van 1 t./m. 31 Augustus in exploi
tatie genomen, bovendien werd van 12 Juni t./m. 31 Juli en
van 1 t./m. 13 September een avondrit gereden ten behoeve
van de Kurhausbezoekers.
Lijn 20. Met ingang van 23 Februari werd het eindpunt bij den
Pioenweg verlegd naar den Muurbloemweg.
b. AUTOBUSLIJNEN.
a. TRAMLIJNEN.